23. Mai 2024

Muuga Selts sai 95!

8. veebruaril möödus 95 aastat Muuga maanaisteseltsi eelkäija, perenaisteseltsi kandmisest ühingute, seltside ja nende liitude registrisse. 10. veebruaril algas idamaade kalendris rohelise puudraakoni aasta ja seepärast tähistasime seltsi ja raamatukogu koostöös kahte tähtpäeva korraga.

Oma Vietnami avastamisreisist rääkis muljeid Peeter Kangro – tema koos sõbraga sõitis Vietnamis lõunast põhja rolleritel ja kuu aja jooksul. Reisi käigus tutvuti vaatamisväärsustega, avastati kõrvalisi paiku , imetleti väga muutuvat loodust, nauditi head toitu , imestati väga paljude asjade –olukordade üle – sellest kõigest sai Muuga rahvas Peetri vahendusel osa. Õhtu jätkus ühise sünnipäevatordi söömisega meie oma lõõtsamehe Ants Habakuke lõõtsamängu saatel.

Maarika Lausvee