22. juuli 2024

Maitseelamuse Koda/Peipsimaa Kogukonnaköök 10!

Selline päev täna.

Selle aja jooksul oleme ise tohutult inspiratsiooni saanud, teistele teda jaganud rõõmuga, käinud mööda Eestit ringi Peipsi Toitu ja kogu Eesti mõnusaid maitseid tutvustamas, saanud nii palju toredaid tutvusi, kliente ja aitähhe! Ja mitte ainult Eestis vaid ka suurel välismaal, ei jõua kohti kohe ritta pannagi. Iga käimine ja kogemus on andnud oma emotsiooni ja tõuke järgmisteks asjadeks. Miljon mõtet on teoks tehtud ja veidi ka algatatud suuremaid asju Peipsi Toidu teemadel.

Teoks on saanud Peipsi Toit võrgustik, Peipsimaa maitsete aasta, Peipsi Toidu Peod, Rääbisefestivalid ja Peipsi Toidu Tänavad. Sära silmis püsib. Eks loomulikult ole ka meil neid keerukaid aegu üle elamas ja elatud ja hetki, mil see naeratus korra kaob, aga siis toome ta teie kõigi abiga taas tagasi. Eriline tänu Üllele, Katrele, Tõnule, Kaurile, kes on meiega püsinud aegade algusest, et kohe väike muie tuleb peale.

Kuna me mitut pidu ei jaksa korraldada, siis ootame teid kõiki 18.juulil Rääbisefestivalile Kasepääle. Rääbisefestival 2021Olge tublid ja aitäh, et olete meiega! Täna oleme eale kohaselt tööl! 🙂 PS! Foto pärineb 2013. aasta Pihkva hansapäevadelt, kus olime koos toreda kambaga Peipsimaad tutvustamas.

Aitäh Üllele foto eest!