14. juuni 2024

Luzerni maraton

Vladimir Kukk oli mees, kes pani alustala Šveitsi Eesti Seltsile ja seda Luzernis. Ta oli endine maailmameister laskmises ehk tõsine sportlane. Sportlikult alustatud seltsielu võiksime ju meie ligi 70 aastat hiljem sportlikult jätkata.

Me kutsume teid osalema virtuaalsel Luzerni maratonil 24/25.oktoobril ja seda saab teha teile sobival ajal! Teeme üheskoos Eestile ringi peale. Kui sa ei soovi osaleda ametlikult Luzerni maratonil või see distants 10km, poolmaraton, maraton on liiga palju, siis jookse 5km ja saada need kilomeetrid ainult meile. Kui otsustad registreruda, siis võiksid lisada lahtrisse “Verein”: Šveitsi Eesti Selts.

Siia ürituse alla kirjutage pühapäeva õhtuks (25.10) läbitud kilomeetrid ning vaatame, kas saame Eestile ringi peale ehk 924km? On hästi, kui jõuame ka Raplast otse Rõugesse. Lisaks kilomeetrite arvule võite lisada ka foto.