25. sept. 2022

Selline on BaltHerNeti suvekooli ESTO-programm

Baltic Heritage Network ehk lühemalt BaltHerNeti traditsiooniline suvelaager on seotud sel aastal ESTO 2019 sündmustega ning kannab alapealkirja «Eestlaste kultuuripärand võõrsil. IX. Kunsti- ja kultuurikogud».

LAUPÄEV, 29. juunil

  • 15.00-16.00 Väliseesti näituste festival: Kanada eestlaste sporditegevust kajastava näituse avamine Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumis (Rüütli 5). Näitus valmib Spordimuuseumi ja Väliseesti Muuseumi (VEMU) koostööna ja näitab, kuidas eestlased on olnud aktiivsed sportijad ka kodumaalt kaugel, olgu tippsortlaste või harrastajatenma, noores või kõrges eas. Näituse avamisele järgneb pidulik vastuvõtt. Septembris rändab näitus Torontosse.

Pikemalt saab lugeda siit: 


EESTI KULTUURIRAJAD HELSINGIS       siit: