19. juuni 2024

Karikatuurinäitus “Juubel” Kirjandusmuuseumis

Eesti Huumorimuuseum, Andrus Tamme ja karikaturist Priit Koppeli näol, käis vastukülaskäigul Eesti Kirjandusmuuseumis.

Meile näidati meie oma korraldatud rahvusvahelist karikatuurinäitust “Juubel – Eesti Vabariik 100”, mis on rändnäitusena jõudnud lõpuks ka Kirjandusmuuseumisse, lisaks tutvusime paljude huvitavate arhiivimaterjalidega, nägime ka salakartoteeki n tähega algavate tegelaste anekdootidega (neid siia ei lisa, muidu FB saab pahaseks) ja võrdlesime, millised haruldused on meil, mida neil ei ole ja vastupidi.

Tutvustasime teineteisele üksteise andmebaase ja leidsime momente, mida kumbki saab veel paremini teha. Igatahes koostöö sujub ja läheb edasi ja aina paremaks.

Andrus Tamm

Fotod: Sergei Troitskii, Piret Voolaid