18. juuli 2024

Eestikeelne igakuine saade Läti Raadio4 programmis

Avanevas venekeelses aknas (tegemist vähemusrahvuste saateid edastava programmiga Läti Raadios) paremal üleval otse-eetri nupp, selle kõrval vasakul arhiivi nupp, kust kuupäeva ja kellaaja järgi leiab saate, mis algab 20.15, järekuulamiseks.

https://lr4.lsm.lv/lv/lr/arhivs/?__uri=lv/lr/arhivs/&channel=4&d=4&m=10&y=2022&page=1

Täna kõne all hiljutine Eesti ja Läti välisministeeriumite keeleauhinna üleandmine Valkas, koos Urmas Reinsalu intervjuuga, Riia Eesti kooli tegemistest õppealajuhataja Aiva Plaucha intervjuu, lühiülevaade 1944.a suurpõgenemise teemalisest teaduskonverentsist Riigikogu konverentsisaalis 19.09., korraldatud Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu ja Riigikogu Välis-Eesti toetusrühma poolt.

Avanevas venekeelses aknas (tegemist vähemusrahvuste saateid edastava programmiga Läti Raadios) paremal üleval otse-eetri nupp, selle kõrval vasakul arhiivi nupp, kust kuupäeva ja kellaaja järgi leiab vastava saate järekuulamiseks.

Head kuulamist!

Tervitades
Toomas Kalda