18. juuli 2024

Belgia selts tähistas Vabariigi aastapäeva

Eesti Selts Belgias ja Eesti Suursaatkond Brüsselis tähistasid 16. veebruaril üheskoos vabariigi sünnipäeva Brüsseli Eesti Esinduses. Peost osa saama tuldi tervete peredega.

Meil olid külas tantsurühm Tuisuline Tallinnast ja lätlaste tantsurühm Belgiast, kes üllatasid peo jaoks selgeks õpitud Labajalaga. Ka meie enda Euroviisud esitasid paar tantsu. Muusikalist vahepala ja võimalust tantsujalga keerutada pakkusid karmoškamängijad Hedvig ja Kaido. Tordivõistlusel oli suur menu, eriilmelisi kooke ja torte toodi kohale palju. Peaauhinna võitja Aive läheb sel suvel laulupeole võidetud piletitega.

See oli esimene kord saatkonnal ja seltsil ühiselt pidu korraldada.

Pidulised ja korraldajad jäid väga rahule ning kindlasti jääme ootama järgmist korda.

 

Angelika Sokolova,
Belgia Eesti Selts

 

Kaanefotol tantsivad Euroviisud.

Fotode autor: Eesti Suursaatkond Belgias