18. juuli 2024

Eesti Tuba Prahas

Pühapäeval, 29. septembril kell 14:00-16:00 toimub Prahas selle hooaja esimene EESTI TUBA Eesti Suursaatkonnas aadressil Na Kampě 1, Praha 1.


Nooremad saavad Eesti toas ÕPPIDA EESTI KEELT ning suuremad osaleda EESTI KULTUURI TÖÖTOAS, lisaks saame kõik koos LAULDA/TANTSIDA ning maitsta EESTI TOITE ja muidugi olla lihtsalt koos ning vahetada mõtteid Eesti teemadel.

Sel sügisel toimuvad Eesti toad 29.09, 20.10, 17.11 ja jõulupidu koostöös Eesti Saatkonnaga Prahas.

Sel aastal on Eesti tubade programmi lisandunud töötoad ka täiskasvanutele. Septembri töötoa teemaks on Eesti köök, oktoobris proovime teha väljasõidu Zlini loomaaeda kõik koos. Novembris õpime eesti käsitööd.

Palume kõikidel Eesti tuppa osalema tulijatel ANDA MEILE ENDA OSALEMISEST KINDLASTI TEADA (sest saatkonnas peavad külalised olema kõik ette registreeritud) hiljemalt esmaspäevaks, 23. septembriks kirjutades karmen.ong@gmail.com ja/või iivi.zajedova@gmail.com.

29. septembril tähistame lisaks ka kõikide selle kvartali (juuli-september) väikeste SÜNNIPÄEVI, seega palume kõikidel osalevate laste vanematel enda sünnipäevalastest meile kindlasti varakult märku anda. Detailidest räägime juba igaühega eraldi 😉

EESTI TUBAde idee on ellu kutsutud, et tuua regulaarselt Prahas kokku kõik eestlased, Eesti kodanikud, estofiilid või lihtsalt Eesti kultuuri sõbrad, et mõnusalt suhelda ning jagada seda, mida meil soov jagada on.

Eesti toa laual on korraldajate poolt vesi ja tee. Suupisted valmistame koos töötoas.

Eesti tuba on Tšehhi-Eesti Klubi ettevõtmine, mida veetakse vabatahtlikkuse alusel. Korraldusmaterjalide ja toiduainete kulude katteks palume osalejatel kohapeal vabatahtliku/soovitusliku annetusena panna väiksesse karbikesse võimaluste järgi 50-100 Tšehhi krooni inimese kohta.

Kõikide lisaküsimuste ja sünnipäevaliste infoga
võtke julgelt ühendust korraldajate Karmeni ja Iiviga.
karmen.ong@gmail.com, iivi.zajedova@gmail.com
+420 608 025 524 (Tšehhi)
+372 52 14 524 (Eesti)