14. juuni 2024

Värve must-valgesse veebruari Mikkelist

Veebruarikuu on toonud Mikkeli Eesti Keskusele uusi liikmeid. Teiste seas väärib äramärkimist aktiivne särtsakas kunstnik Geiu Hummal, kunstnikunimega GeiuLiisi – kes koheselt haaras värvipliiatsid ja andis meie Nõia 13 luule-värviraamatule uhketes värvides jume. Värviteraapia koos lõbusate lugudega muudab rõõmsamaks must-valge veebruari ja loob hubasust koos veedetud hetkedesse! Milline on sinu versioon?

Geiu on pärit Tartumaalt Kavastust ja elab Mikkeli külje all Juval. Algselt õppinud autotehnikuks, töötanud pikalt tehnika ja hüdraulika alal ning mitmeid aastaid B2B müügispetsialistina. 

GeiuLiisi kunstnikuna peab oluliseks arengut ning elukestvat õpet.
Oma töödes ta on siiani kajastanud suuresti klientide soove, keskendudes peamiselt klientide tellimustöödele. Tänaseks on ta pannud põhirõhu just omaloomingule.

Tellida saab temalt hetkel näomaalinguid üritustele, seinamaalinguid koju või kontorisse ning graafikat. Mõningate eranditega teeb ta veel akrüülmaale ja pliiatsijoonistusi tellimuse peale. GeiuLiisi omaloomingulist kunsti saate soetada läbi Facebooki ja Instagrami, kuid mõne aja pärast ka kodulehel avatavas e-poes.

GeiuLiisi tehtud töödega saate tutvuda Facebookis: https://www.facebook.com/GeiuLiisi  ja Instagramis: https://www.instagram.com/geiuliisi_art/

Kui soovite Geiuga kontakti võtta, siis kõige parem on saata talle e-mail geiuliisi@geiuliisi.com või kirjutada talle läbi ta sotsiaalmeediakanalite.

 

mikkelieestikeskus@gmail.com
Mikkeli Eesti Keskus ry
Eva Bellen
tegevjuht